• Неодамнешно
Newmind 2xPortable Рака Козметички Огледало Направени од Дрво со Рачка за Патувања Дома

Newmind 2xPortable Рака Козметички Огледало Направени од Дрво со Рачка за Патувања Дома

Buyers rating:
DEN 1915.20

Количина на стоки

* Лесен за носење и чување, одговара за направите во секое време, било каде. * За секое семејство и hote бања, итн. * Дрво се справи и рамка, издржливи и долготрајни. * За примена на шминка, носење контакти и бричење, Шминка, , Убавина итн. * Може да се Складирање тоа во вреќи, канцеларија биро, компјутер биро, домашна работна маса итн.Опис : - Лесен за носење и чување, одговара за направите во секое време, било каде. - За примена на шминка, носење контакти и бричење, Шминка, , Убавина итн. - За секое семејство и hote бања, итн. - Може Складирање тоа во вреќи, канцеларија биро, компјутер биро, домашна работна маса итн. - Дрвена рачка и рамка, издржливи и долготрајни. - Висок Квалитет, Таписерии Изработка, убавина за облекување.Спецификација : - Големина : Прибл. 27 х 13 cm / 10.62 x 5.12 инчен - Огледало Површина Ширина : 11 cm / 4.33 инчен - Материјал : Дрвени Handle Package Вклучува : 1 Парче Дрвени Рака Огледало(2 Парчиња)Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Правоаголникот Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Правоаголникот Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано

Компактно Огледало : Ова е Мини Правоаголник Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огле

DEN 551.76
Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано

Компактно Огледало : Ова е Мини плоштад Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огледало

DEN 551.76
Персоналните Сопствени 1 Линија Најдобар Татко Татко Тексас Текстура Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Персоналните Сопствени 1 Линија Најдобар Татко Татко Тексас Текстура Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало

ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш Ќе се знае кој на fairest на сите нив е и со овој удобен огледалоback копчето.Го

DEN 191.76
HUHAN Цртан филм Козметички Огледало со Чешел Суета Огледало рачен Огледало Шминка Огледало Патување Дома Подвижни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HUHAN Цртан филм Козметички Огледало со Чешел Суета Огледало рачен Огледало Шминка Огледало Патување Дома Подвижни

Материјал : шминка огледало е направен од стакло и ABS, убава и деликатна, издржливи.На highdefinition огледало о

DEN 2383.20
Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 628.80
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 359.76