• Неодамнешно
L-KCBTY Tabletop Огледало со Штанд,Преносни Суета Огледало,со Прилагодливи Стојат, Рачни/Застане,Совршен за Патување, Дома Суета, Канцеларија Биро (Боја : Црвена, Големина :

L-KCBTY Tabletop Огледало со Штанд,Преносни Суета Огледало,со Прилагодливи Стојат, Рачни/Застане,Совршен за

Buyers rating:
DEN 884.88

Количина на стоки

Прилагодливи заградата, количка за дизајн, многу погоден за патување, одмор, автомобил, брод, станица вагон, кампување, итн.Три големини се достапни : S : 17 x 12.2 cm, М : 21 x 15.2 см, L : беа 25,5 x 18 cm, само 1.9 цм дебели по виткање, лесно за чување и транспорт.Силна, мека, и се покриени со бела крои, тоа може да се заштити огледало добро, и децата, исто така може да го користите огледалото безбедно.Јасно high-definition огледало, рефлексивни објекти не се деформирани или деформирани, со добра перспектива ефект, што може да се одрази на вашето вистинско лице.Идеален подарок за мајки, сестри, баби, пратилки, дипломираните студенти, шминка мајстори, итн.Производ description Portable патување шминка mirror Color : црна, црвена, розова.Димензии : 16.5 X 12.2 cm (X 6.7 4.8 инчи)21 x 15.2 cm (8.26 x 6 инчи)беа 25,5 x 18 cm (10 x 7.08 инчи)Прилагодливи заградата : ви Овозможува да ја напушти огледало и да се прилагоди за најдобар агол, така што јасно може да се види вашиот фацијални карактеристики и да се создаде повеќе совршен шминка додека се грижи за секој детал.Лесно да се прилагоди на аголот од огледалото сакате да 90, 120, 145, и 180 степени, што е многу погодно.Пакување : 1 X преносни патување шминка огледало.Поради прирачник за мерење, производ големина може да биде малку deviated, и боја грешки може да се случи поради различни прикази.Ако примите оштетени огледало, ве молиме контактирајте со нас во времето, ќе се ре-издаде нов производ за вас, ви благодарам.Ние гарантираме дека било какви прашања/загрижености околу нашите производи или превозот ќе се одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Персоналните Сопствени 1 Линија Најдобар Татко Татко Тексас Текстура Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Персоналните Сопствени 1 Линија Најдобар Татко Татко Тексас Текстура Компактен Џеб Чанта Рака Козметички Огледало

ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш Ќе се знае кој на fairest на сите нив е и со овој удобен огледалоback копчето.Го

DEN 191.76
Плоштадот се Зголеми Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плоштадот се Зголеми Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало

Компактно Огледало : Ова е Мини плоштад Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огледало

DEN 551.76
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 432.00
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 359.76