• Неодамнешно
B-D Виткање Рачни Огледало со 2X 3X Зголемување 15X и Вистинска Слика Преносни Патување Countertop Шминка за Бричење Огледало (Боја : 15X Увеличително)

B-D Виткање Рачни Огледало со 2X 3X Зголемување 15X и Вистинска Слика Преносни Патување Countertop Шминка за

Buyers rating:
DEN 882.48

Количина на стоки

- Двојно еднострано гледање со 2x/3x/зголемување 15x и нормално зголемена. - Висока дефиниција стакло огледало, јасно и undistorted, корозија-отпорни, ќе не haze, стареење и матно. - 3-во-1 огледало, рачни, countertop да стојат и да виси огледало, многу лесен за употреба. - Идеален за секојдневна шминка пријавата, лицето коса отстранување бричење и чешлање. - Флексибилни рачка може да биде укината назад кога е потребно, преносни за патување.Спецификација : - Материјал : ABS + Стакло - Size : Прибл.- Целата Големина : 15 x 14 x 2cm/5.91 x 5.51 x 0.79 инчен - Огледало Површина Дијаметар : 12cm/4.72 инчен - се Справи со Ширина : 5cm/1.97 инчен - Боја : Purple Package Вклучува : 1 Парче Зголемена Шминка Огледало.

Карактеристики на стоката

- Material:
ABS + Glass
- Size:
Approx.
- Whole Size:
15 x 14 x 2cm/5.91 x 5.51 x 0.79inch
- Mirror Surface Diameter:
12cm/4.72inch
- Handle Width:
5cm/1.97inch
- Color:
Purple
Package Includes:
1 Piece Magnifying Makeup Mirror :

Купувачи како што сакаат

Crafticia Метал Рачно Огледало со Рачка Гроздобер Компактен за Лична Шминка Суета Преносни Патување Кожата Огледало
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Crafticia Метал Рачно Огледало со Рачка Гроздобер Компактен за Лична Шминка Суета Преносни Патување Кожата Огледало

КОРИСНА И ЛЕСНА нема да биде премногу обемни и за дома и за патување користи како компактно огледало.Сод

DEN 633.60
Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 628.80
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 359.76
Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано

Компактно Огледало : Ова е Мини плоштад Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огледало

DEN 551.76
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 916.80