• Неодамнешно
Kircuit Автомобил Адаптер Замена за Вљубените 1 V1 Еден Радар Детектор запалка приклучок за Кабелот за Напојување

Kircuit Автомобил Адаптер Замена за Вљубените 1 V1 Еден Радар Детектор запалка приклучок за Кабелот за Напојување

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

30 дена гаранција за враќање на парите. 9 цела година гаранција за услугите.DC Влез 12-24 V;DC Излез. 100% Сосема Нов DC Адаптер за во Автомобил.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Kircuit Автомобил Адаптер За Вљубените 1 V1 Еден Радар Детектор Запалка Приклучок За Кабелот За Напојување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Радар Детектор за Автомобили,2021 Најновите Ласерски Радар Детектори, Глас Експресна Брзина, Брзината на Возилото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Радар Детектор за Автомобили,2021 Најновите Ласерски Радар Детектори, Глас Експресна Брзина, Брзината на Возилото

【Екстремни Опсег Супер Heterodyne Технологија】Ласерски авто 360 степени детекција со супербрз издржам circuitry

DEN 959.76
Ласерски Радар Детектор за Автомобили, со Глас Експресна Брзина, Брзината на Возилото Аларм Систем,LED Дисплеј,Град/Автопат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ласерски Радар Детектор за Автомобили, со Глас Експресна Брзина, Брзината на Возилото Аларм Систем,LED Дисплеј,Град/Автопат

【Екстремни Опсег Супер Heterodyne Технологија】Ласерски авто 360 степени детекција со супербрз издржам circuitry

DEN 1680.00