• Неодамнешно
Хармонија Аудио Компатибилен со 1995-2009 Субару Наследство ХА-708901 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер

Хармонија Аудио Компатибилен со 1995-2009 Субару Наследство ХА-708901 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер

Buyers rating:
DEN 366.00

Количина на стоки

Одговара на Субару Наследство 1995-2009 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер.Спецификации : Едноставно plug and play инсталација, нема сечење бара Наменета за стандардни аудио систем, премиум аудио може да бараат различни подигнат Јасно означени боја кодирани wires Ideal за било резервни radio18 мерач висок квалитет жица Директни ОЕМ одговара конекција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Metra LC-GMRC-LAN-03
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Metra LC-GMRC-LAN-03

Обезбедува додаток моќ (12 V 10 A).Го задржува РАП.Обезбедува NAV излези (паркинг кочница / обратна / брзина см�

DEN 359.76