• Неодамнешно
Хармонија Аудио Компатибилен со 2007-2008 Hyundai Придружба ХА-701004 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер

Хармонија Аудио Компатибилен со 2007-2008 Hyundai Придружба ХА-701004 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер

Buyers rating:
DEN 2361.60

Количина на стоки

Одговара на Hyundai Придружба 2007-2008 Фабрика Стерео да Cid Радио Темперамент.Спецификации : Едноставно plug and play инсталација, нема сечење бара Наменета за стандардни аудио систем, премиум аудио може да бараат различни подигнат Јасно означени боја кодирани wires Ideal за било резервни radio18 мерач висок квалитет жица Директни ОЕМ одговара конекција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Metra LC-GMRC-LAN-03
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Metra LC-GMRC-LAN-03

Обезбедува додаток моќ (12 V 10 A).Го задржува РАП.Обезбедува NAV излези (паркинг кочница / обратна / брзина см�

DEN 359.76