• Неодамнешно
Заштитни Случај Одлични Зафат Носителот Додатоци Typec Интерфејс за Префрлање Лајт Домаќин(Жолт)

Заштитни Случај Одлични Зафат Носителот Додатоци Typec Интерфејс за Префрлање Лајт Домаќин(Жолт)

Buyers rating:
DEN 2308.80

Количина на стоки

Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, typec интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, тип-c интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.Производот усвојува ергономски дизајн со одлични зафат, лесен за употреба.Користејќи високо квалитетни гума масло занает, модерен и едноставен, што сте fondle admiringly.Заштита на конзола од носат, гребнатини и нечистотија, и долг животен век.Тоа ви овозможува лесно да работат на вашиот за Префрлање игра контролер, со подобар игри искуство.Функција : 1. Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, typec интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.2. Производот усвојува ергономски дизајн со одлични зафат, лесен за употреба.3. Користејќи високо квалитетни гума масло занает, модерен и едноставен, што сте fondle admiringly.4. Заштита на конзола од носат, гребнатини и нечистотија, и долг животен век.5. Тоа ви овозможува лесно да работат на вашиот за Префрлање игра контролер, со подобар игри искуство.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рака Grip Material : ABSOptional Боја : Жолта, Зелена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат