• Неодамнешно
Заштитни Случај fouling Конзола Рака Зафат Носителот Додатоци за Префрлање Лајт Домаќин(Зелен)

Заштитни Случај fouling Конзола Рака Зафат Носителот Додатоци за Префрлање Лајт Домаќин(Зелен)

Buyers rating:
DEN 1293.60

Количина на стоки

Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, typec интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, тип-c интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.Заштита на конзола од носат, гребнатини и нечистотија, и долг животен век.Тоа ви овозможува лесно да работат на вашиот за Префрлање игра контролер, со подобар игри искуство.Користејќи високо квалитетни гума масло занает, модерен и едноставен, што сте fondle admiringly.Производот усвојува ергономски дизајн со одлични зафат, лесен за употреба.Функција : 1. Рака зафат наменета за Префрлање лајт домаќин, typec интерфејс, добра fitment со вашата конзола за игри.2. Производот усвојува ергономски дизајн со одлични зафат, лесен за употреба.3. Користејќи високо квалитетни гума масло занает, модерен и едноставен, што сте fondle admiringly.4. Заштита на конзола од носат, гребнатини и нечистотија, и долг животен век.5. Тоа ви овозможува лесно да работат на вашиот за Префрлање игра контролер, со подобар игри искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рака Grip Material : ABSOptional Боја : Жолта, Зелена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат