• Неодамнешно
Joycon Зафат за Префрлување,Полнење Рака Костец Контролер Компатибилен со Switch Радост Един 2 Пакет(Сина и Црвена)

Joycon Зафат за Префрлување,Полнење Рака Костец Контролер Компатибилен со Switch Радост Един 2 Пакет(Сина и

Buyers rating:
DEN 1718.40

Количина на стоки

【Крајната Удобност】Ергономски дизајниран switch радост един зафат ти дава удобност somatosensory, многу лесно да се одржи.Криви дланка дизајн намалува рака замор, совршен за продолжен, ви овозможува да се добие подобар игри искуство со вашето семејство и пријатели. 【Лесна Инсталација】Дизајниран лизгачки железнички адаптиран за да може да се префрлат контролер, кој е многу удобен за инсталација или отстранување.Радоста е вметната на контрола опфаќа може да биде добро заштитена,Спречи секојдневно носат и солза на дршката и може да се користи за подолго време. 【Батерија дизајн】Realmetric Switch Joycon зафат има батерија дизајн.Пакетот содржи две тип-C до полнење преку USB кабли, па можете да играте игри додека се полни.Вие не мора да се грижите за моќ работи надвор од Joycon. 【Наменета за Префрлање】Совршено дизајниран за Префрлување, значи Радост-Един ќе одговара совршено и безбедно.Со приложување на зафат ќе го подобрат вашето целокупно гејмерски искуство за да и помогне да ви даде голема предност на вашиот противник.Тоа се многу погодни марио kart,smarsh итн. 【Одлична Услуга】Нашите производи се предмет на ревизија пред тие да се продаваат, и ние, исто така, ветувањето на една година гаранција за квалитет.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши веднаш. 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат