• Неодамнешно
Occus Костец Црна 1 25мм Скок Handlebar Рака Зафат W/Гас за Шеф XL FL VTX VT В.Н.Е XV Гроздобер

Occus Костец Црна 1 25мм Скок Handlebar Рака Зафат W/Гас за Шеф XL FL VTX VT В.Н.Е XV Гроздобер

Buyers rating:
DEN 1790.40

Количина на стоки

Објектот висина : 0inch.Објектот должина : 0inch.Материјал тип : Алуминиум со црна Гума пломба.Објектот тежина : 0kg.Објектот ширина : 0inch.Состојба : Резервни Сосема Нов Материјал : Алуминиум со црна Гума пломба Боја : Целата Black Quantity : Еден Пар Дупка со Дијаметар : 1 " (25мм) Настава не е вклучена .Одговара Cruiser/Посета/сламен покрив/Custom со 1" Handlebars и Двоен Гас Кабли .Измена може да се бараат за некои models Does не одговара Модели со Електронски Гас,тоа само за кабел контролен ( не за жица гас ) Точка специфики : Item висина : 0inch Item должина : 0inch Material тип : Алуминиум со црна Гума inlay Item тежина : 0kg Item ширина : 0inch Model име : 00 Item дијаметар : 0inch.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат