• Неодамнешно
Occus Костец 1 Скок Црна Рака Костец за Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха VTX VT XL Кафе

Occus Костец 1 Скок Црна Рака Костец за Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха VTX VT XL Кафе

Buyers rating:
DEN 676.80

Количина на стоки

Услов : .Материјал : Алуминиум.Боја : Црна.Количина : Еден Пар (Лево и Десно).Дупка со Дијаметар : 1 " (25мм) Инструкции не се вклучени .Карактеристики : Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Black Quantity : Еден Пар (Лево и Десно)Дупка со Дијаметар : 1 " (25мм) Инструкции не се вклучени .Пакет содржи : 1 Пар ( Лево и Право ) Страна grips Fitment : Може да се вклопат Мотоцикли /Cruiser /сламен покрив /Custom applicaitons со 1" (25мм) Handlebars и Двоен Гас Кабли, Ова е cid /обичај се вклопуваат компонента ,Заврши прилагодено апликација,ова компатибилен возила е само за референца ,ве молиме проверете ја вашата оригинална handlebar големина пред да buy Item специфики : Item висина : 0inch Item должина : 0inch Material тип : 0 Item тип : Grips Item тежина : 0kg Item ширина : 0inch Model име : 0 Item дијаметар : 0inch Handle барови, држела & огледало дел тип : рака grip Surface крај : Black Placement на возило : Лево,Десно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат