• Неодамнешно
Occus Костец 28mm CNC Handlebar Стеги Алуминиум и да се Справи Масти Бар подлога Рака Костец за Нечистотија Јама Велосипед

Occus Костец 28mm CNC Handlebar Стеги Алуминиум и да се Справи Масти Бар подлога Рака Костец за Нечистотија

Buyers rating:
DEN 600.00

Количина на стоки

Потекло : CN(Потекло).Објектот висина : 2cm.Објектот должина : 7cm.Материјал тип : Алуминиум.Предмет тип : Костец.Функција : Brand New Овој адаптер Одговара 28mm Handlebar .CNC обработка technicsurface третман од страна на anodic oxidation TOP квалитет!handlebar подлога големина : 7"X3"X2"рака костец : (лево големина : 22mm право големина : 25мм)Висок квалитет притисне handlebar влошки се обезбеди и стил и функција.Додадено заштита од висока густина пена Затворен мобилен пена го задржува елементи надвор.Повеќе бои и дизајни за да ги даде на вашиот велосипед дека сопствен изглед.Пакет содржи : 1 buc handlebar подлога 1 пар рака костец 1 Поставува Handlebar clamps Item специфики : Потекло : CN(Потекло)Точка висина : 2cm Item должина : 7cm Material тип : Aluminum Item тип : Grips Item тежина : 0.2 kg Item ширина : 2cm Model име : AB084+AB043+AB067+AB030 Item дијаметар : 3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат