• Неодамнешно
Kipp 06273-2140X14 Алуминиум/Челик Рака Тркала со Фиксна Машина Рачка, 140 мм Дијаметар, 14 мм Понесе Големина

Kipp 06273-2140X14 Алуминиум/Челик Рака Тркала со Фиксна Машина Рачка, 140 мм Дијаметар, 14 мм Понесе Големина

Buyers rating:
DEN 1144.32

Количина на стоки

Рака на воланот и машина се справи во алуминиум.Оска дел во челик, црна оксид заврши.Тркало на rim се сврте и полиран.DIN 950. Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат