• Неодамнешно
Аниме Црна Детелина Ултра Тенок Телефон Паричникот Карта Носителот Џеб - Компатибилен за iPhone, Android и Многу паметни телефони

Аниме Црна Детелина Ултра Тенок Телефон Паричникот Карта Носителот Џеб - Компатибилен за iPhone, Android и Многу

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Материјал&Големина : Назад на телефонот кредитна картичка во држачот е направен од висок квалитет на трајни производи од кожа која го обезбедува џеб никогаш нема да ја губи еластичноста, кога не е во употреба.Големина : 2.4脳3.5 инчи.Држачот За Назад На Телефонот : Лепило за држачот за телефонот случај може да се одржи 1-2 картички & некои пари, така што не треба да носите крупни паричник во вашиот џеб или ташна.Само Лепило Телефон Џеб : излупете исклучете го поклопецот на налепница и се држи на мазната задната страна на телефонот, и заврши со нежно притискање.Силно лепило на грбот на вас мобилен телефон, но не и леплива остатоци кога отстранети.Безбедна Мобилен Телефон Карта Носителот : одговара стандардна големина на кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола, бизнис картичка.Исто така се користи за чување на пари, записи, безбедност картичка копче, полнење кабел, слушалки, флеш диск, запалка приклучок, и други мали gadgets,.Се држи На Паричникот Компатибилен Со : i Phone, Андроид, Samsung Галакси, и сите повеќето паметни телефони кои имаат рамни назад.Широко се користи за стакло, компјутер назад, автомобил цртичка, автомобил прозорец, фрижидер вратата и дома на врата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HonorV8 Уметност Волна Љубов Срцето Топката Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HonorV8 Уметност Волна Љубов Срцето Топката Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка,

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

DEN 1994.40