• Неодамнешно
KARABI Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај (2010-2017 Порака) A1369/A1466 Пластични Тешко Школка + Ракав Торба + веб Камера Маска + Тастатура Маска + Screen Protector (Сина, Портокалова М

KARABI Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај (2010-2017 Порака) A1369/A1466 Пластични Тешко Школка + Ракав

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : KARABI Лаптоп Пластика/Кожа Случај Поклопецот е Само Компатибилни со Mac Book Air 13 инчен Модел на Лаптоп A1369 и A1466, (Без Допир ID).Ве молиме проверете го бројот на моделот (AXXXX) на дното на вашиот лаптоп за да се утврди компатибилност.Дизајн : Овој лаптоп случај покрие компатибилен со Mac Book има уникатна блесне преку дизајн.Целосен пристап до сите порти, кадар на дизајн овозможува лесно се земе и исклучување.Лесен и Тенок : Совршен за да го користите заедно со други додатоци, како што се тастатура маска, екран заштитник, ракав торба торбичка и веб камера капак.Стабилна и Безбедна : Вклучува врвот и на дното rubberized школка, отвори се овозможи максимална дисипација на топлина за да се избегне прегревање. 4 Rubberized Нозе држи вашиот Mac Book лаптоп, лаптоп безбедно.Мазна Rubberized Надворешноста Текстура - Гума масло слој спречување на отпечатоци од прсти, лизгање, гребнатини, капки, нечистотија, smudges, течни и други штети.Вклучувајќи 1 тастатура маска, 1 екранот заштитник, 1 ракав briefcase со џеб (со рачка), кои може да се сместат случај и лаптоп, џеб помага во организирање на полначот, глувчето, USB кабел и слушалка.Лесно да се носат наоколу, 1 камера покрие ја штити приватноста. 1 година гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат