• Неодамнешно
Amzer Двоен Слој Хибрид Случај со Потпирач за ZTE Zinger - Мало Пакување - Црна

Amzer Двоен Слој Хибрид Случај со Потпирач за ZTE Zinger - Мало Пакување - Црна

Buyers rating:
DEN 190.80

Количина на стоки

Солиден дизајн со Внатрешен силиконски слој и rubberized поликарбонат надворешниот слој.Рамки низ екранот значи неговата лежеше рамен дизајн, екран сакајте допир tabletop кога е поставен екран надолу.Расклопна изградена-во мирување за удобен хоризонтална или вертикална медиуми гледање.Rubberized силиконски материјал работи како додаде зафат поддршка.Сите копчиња и пристаништа се лесно достапни.Оваа Килибар Двоен Слој Хибрид Случај со Потпирач обезбедува врвна заштита за вашиот ZTE Zinger.Ова мора да се има карактеристики не еден, туку два слоја на напредни хибрид заштита!Слој 1 е издржлива силиконска маска дека е совршено се вклопуваат во текот вашиот ZTE.Слој 2 е отпорност на тешко школка, која лесно обвива околу силиконски слој.Сите копчиња и пристаништа се лесно достапни за размена на инстант операција.Тешки-должност тежок случај карактеристики kick-стои за практично поставување на маса или на маса за медиуми гледање.Хибридни случај има солиден дизајн за напредни заштита за вашиот активен животен стил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат