• Неодамнешно
Amzer Совршен Моден Торбичка Slide-Во Мека Случај - Теал Сина

Amzer Совршен Моден Торбичка Slide-Во Мека Случај - Теал Сина

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Микро-влакна торбичка двојки како ткаенина за чистење!.Модерен стил и заштита.Чисти без вода или груби хемикалии.Совршен Моден Торбичка Slide-Во Мека Случај се Стилски и спортски изглед.Совршено решение за одржување на вашиот паметен Телефон дупка со слободни, отпечатоци слободни и нула бесплатно.Движете го вашиот паметен телефон во softest велур врвовите на вашите прсти имате некогаш го допре.Оваа совршена торбичка држи вашиот паметен телефон е тенок и елегантен дизајн.Вашиот телефон ќе биде среќен сместена помеѓу еластична велур торбичка и ќе биде среќен да се знае вашиот телефон е скриена безбедно далеку.Микро-влакна внатрешни работи двојки како ткаенина за чистење, бришејќи си отпечатоци од прсти и прав секој пат кога ќе излизгајте го вашиот телефон во торбичка.Држи телефонот во приштина состојба, идеален за кога ќе сакате да се држи телефонот во кеса или во џеб и да не се грижите за гребење од клучеви и монети!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат