• Неодамнешно
360 Заштитна Сметководствена Ракав Торбичка Случај за Asus Vivobook Pro 14 OLED, Vivobook 15, Vivobook 14 X412

360 Заштитна Сметководствена Ракав Торбичка Случај за Asus Vivobook Pro 14 OLED, Vivobook 15, Vivobook 14 X412

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Водоотпорен Neoprene материјал го штити вашиот уред од вода, прашина, нечистотија и гребнатини кога сте надвор.Класичен и професионален дизајн се вклопува за необично што во неформални или формални.Стил е секогаш со вас со примена на овој Лаптоп Случај на одиш.Мека обвивка и пена соочи се обезбеди вашиот лаптоп/таблет со 360°сите околу заштита, повеќе го штити вашиот уред од гребнатини, вдлабнатини, удари и шокови.Доаѓа со предниот џеб за додатоци, како што се адаптер, полнач, кабел, smartphone, глувчето, центар, итн.На лаптоп футрола е најдобро за Татковците " Ден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Велигден, денот на Мајката подароци итн.Sleeve дизајн кој лесно може да се менува и да се вклопат во поголем ранец, briefcase, гласник торба, други заштитни кеси, или заштитна доволно да се спроведе сам.Овој елаборат дизајниран ракав случај не само што се заштитува вашиот лаптоп од неочекувани штета, но Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед. 14 Инчен Лаптоп Ракав водоотпорен Neoprene Лаптоп Компјутер Случај Преносни Таблета Носи Торба, Обезбедување на Што Полесен начин на Живот Направени од издржлив водоотпорен neoprene за да се спречи вашиот лаптоп од случајно вода spills.Супериорен заштита за лаптоп од испакнатини, остатоци и други несреќи.Предниот џеб може да собере дополнителни додатоци како моќ адаптери или полначи.На врвот-вчитување на патент овозможува брз пристап до вашиот компјутер и се обезбедува сигурност дека бидете сигурни дека вашиот компјутер нема да се лизга лесно.Внатрешни Случај Димензија : 14 x 10 Инчен Овој лаптоп ракавот е тенок и лесен,лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец,или други торба.Компатибилни Модели : (не целосна) За ASUS За Vivobook Pro 14 OLED K3400 За Vivobook Про 16 X OLED M7600 За Vivobook Про 15 OLED M3500 За Vivobook Про 15 OLED K3500 За Vivobook Pro 14 OLED M3401 За Vivobook Про 16 X OLED N7600 За Vivobook 15 OLED K513 (11 генерација intel) За Vivobook 15 X510 UN За Vivobook 14 X412 За Vivobook 15 M513 За Vivobook Флип 14 TM420 За Vivobook S14 S435 За Vivobook S15 S533 За Vivobook S14 S433 За Vivobook 14 S413 За Vivobook 15 M513 За Vivobook S13 S333 За Vivobook S15 S532 За Pro Art Studiobook Еден W590 За Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582 За Zenbook Про 15 OLED UM535 За Zenbook 14 Флип OLED UN5401 За Zenbook 14 X OLED UX5400 За Zen Book Флип 15 Q528 За Zenbook Дуо 14 UX482 За Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582 За Zenbook 13 OLED UX325 За Zenbook 13 OLED UM325 За Zenbook 14 UM425 QA За Zenbook 14 UM425 UA За Zenbook Флип 13 OLED UX363 За Zenbook Флип S13 OLED UX371 За Zenbook Про 15 OLED UX535.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3m Лепило Стап-На Id Кредитна Картичка Паричникот Телефон Случај Торбичка Ракав Џеб Браун Крава Животински Печати
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3m Лепило Стап-На Id Кредитна Картичка Паричникот Телефон Случај Торбичка Ракав Џеб Браун Крава Животински Печати

Не Гломазна Паричник Ако Ви се Допаѓа Удобноста На Телефонот Паричникот Случај, Но Не Сакате Големо, Ов�

DEN 191.76
HonorV8 Уметност Волна Љубов Срцето Топката Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HonorV8 Уметност Волна Љубов Срцето Топката Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка,

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

DEN 1994.40