• Неодамнешно
UIZSDIUZ Завртка со Рамна Поправка Подлошки 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Миење 0.5 mm Дебелина за Метрички Завртки & Завртки Дрвени Завртки (Боја : M10x18x0.5, Големина : 5Pcs)

UIZSDIUZ Завртка со Рамна Поправка Подлошки 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Миење 0.5 mm Дебелина за Метрички

Buyers rating:
DEN 1778.40

Количина на стоки

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Направени од високо спецификација на материјали, силна, издржливи и отпорни на корозија.Тоа може ефикасно да им помогне на поправат и печат, ги растера сили, да обезбеди стабилен сила површината и совршено одговара на површината.Висока технологија на производство и стабилна обработка, па се произведуваат производи кои ги исполнуваат производство стандарди и спецификации.Широко се користи во различни области како што се DIY, производ одржување, индустрија, итн.дома renovation Specifics : DIY Материјали : Electrical Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Thickness : 0.5 mm Note : 1 : Поради разликата помеѓу прикажување и светлина, може да биде благо боја разлики.Има добра отпорност на корозија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат