• Неодамнешно
UIZSDIUZ Завртка со Рамна Поправка Подлошки 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Миење 0.5 mm Дебелина за Метрички Завртки & Завртки Дрвени Завртки (Боја : M5x12x0.5, Големина : 100Pcs)

UIZSDIUZ Завртка со Рамна Поправка Подлошки 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Миење 0.5 mm Дебелина за Метрички

Buyers rating:
DEN 1202.40

Количина на стоки

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Направени од високо спецификација на материјали, силна, издржливи и отпорни на корозија.Тоа може ефикасно да им помогне на поправат и печат, ги растера сили, да обезбеди стабилен сила површината и совршено одговара на површината.Висока технологија на производство и стабилна обработка, па се произведуваат производи кои ги исполнуваат производство стандарди и спецификации.Широко се користи во различни области како што се DIY, производ одржување, индустрија, итн.дома renovation Specifics : DIY Материјали : Electrical Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Thickness : 0.5 mm Note : 1 : Поради разликата помеѓу прикажување и светлина, може да биде благо боја разлики.Има добра отпорност на корозија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

280 Компјутери Рамен Прстен Бакар Миење Асортиман Рамни Подлошки за Полнење Рамен Печат Прстен 12 Големина Избрани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

280 Компјутери Рамен Прстен Бакар Миење Асортиман Рамни Подлошки за Полнење Рамен Печат Прстен 12 Големина Избрани

Овој сет на рамни подлошки се направени од висок квалитет на бакар на добра електрична спроводливост и �

DEN 614.16