• Неодамнешно
Екипа Рака Рашири Филм, 15 x 70 Мерач x 1500', Јасно, 4/Случај

Екипа Рака Рашири Филм, 15 x 70 Мерач x 1500', Јасно, 4/Случај

Buyers rating:
DEN 657.60

Количина на стоки

Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Филмот се протега до 250%.Ултра јасно филм прави бар кодови и други важни информации лесно да се чита.Одлична за употреба на единствен товари. 70 Мерач за товари до 2, 000 lbs. 15" x 70 Мерач x 1500' Дадат Рака се Водат Филм.Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Филмот се протега до 250%.Ултра јасно филм прави бар кодови и други важни информации лесно да се чита.Одлична за употреба на единствен товари. 70 Мерач за товари до 2, 000 lbs.Точење достапни акции броеви SFDIS259, SFDIS277 и SFDIS278.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат