• Неодамнешно
Разнесени Рака Рашири Филм, 15 x 120 Мерач x 1000', Јасно, 4/Случај

Разнесени Рака Рашири Филм, 15 x 120 Мерач x 1000', Јасно, 4/Случај

Buyers rating:
DEN 1716.00

Количина на стоки

Разнесени Рашири Филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично се држат обезбедува голема стабилизација на носивост.Работи и на температури надолу до -5° F. 120 Мерач за товари до 4, 000 lbs. 15" x 120 Мерач x 1000' Разнесени Рака се Водат Филм.Разнесени Рашири Филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично се држат обезбедува голема стабилизација на носивост.Работи и на температури надолу до -5° F. 120 Мерач за товари до 4, 000 lbs.Точење достапни акции броеви SFDIS259, SFDIS277 и SFDIS278.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мини-се Водат и се Држат Заврши 'Двигатели Посебни' Комунални 2 Пакување на Трајни ПВЦ Пластика Филм со Ротирачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини-се Водат и се Држат Заврши 'Двигатели Посебни' Комунални 2 Пакување на Трајни ПВЦ Пластика Филм со Ротирачки

Мини 2 Пакување од Водат Заврши со Ротирачки за Обновливи Рачки.За Секој Ден Употреба И Пакување се Движ

DEN 262.80