• Неодамнешно
8 Ролни 12 x 1500' x 43 Мерач Јасно го Дадат Рака Заврши Надолу Мерач Рашири Филм Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Пакување на Стоки Движат Кутии Тело заврши

8 Ролни 12 x 1500' x 43 Мерач Јасно го Дадат Рака Заврши Надолу Мерач Рашири Филм Пакување Лента Водат заврши

Buyers rating:
DEN 1716.00

Количина на стоки

Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат Здрав лента за пакување лента за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење на Рака заврши Пакување материјал се Движат заврши Крстарење додатоци.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување Водат заврши тркалаат Мебел заврши Филмска ролна Лента за пакување Канцеларија снабдување.Пункција отпорни Палета заврши рашири филм Меѓународни патни essentials Лента тешки пакување лента за движење на домаќинството.Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување резерви.Пакет Тип : 8 Ролни. 12" x 1500 Метри. 3" Јадрото Со Дијаметар.Пункција отпорни.Боја : Бриши/Транспарентен. ; Тврд и Силен.Супериорен водат издолжување.Мерач Дебелина - 43 Колосек.Супериорен оптоварување држи сила.Лесно изданија и Одлично се Држат.Економски поволно-пониски цени.Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува.Го заменува Подебели Филм за Пониски Трошоци по Единица.Заштитни мерки пакети од прашина, нечистотија и влага во врска причини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Индустриски Занимаваат Заврши (5IN X 1000FT)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Индустриски Занимаваат Заврши (5IN X 1000FT)

СИЛНА & ТРАЈНИ : Ние нудиме 1000 метри од издржлив, еластични тешки 80 мерач (20 Micron) рашири филм за сите ваши п

DEN 719.28