• Неодамнешно
5 Инчен x 1000 Метри 12 Ролни Продолжен Core Рашири Филм Намали Рака Заврши 55 Мерач Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Пакување на Стоки Движат Кутии Тело завр

5 Инчен x 1000 Метри 12 Ролни Продолжен Core Рашири Филм Намали Рака Заврши 55 Мерач Пакување Лента Водат заврши

Buyers rating:
DEN 1082.40

Количина на стоки

Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат Здрав лента за пакување лента за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење на Рака заврши Пакување материјал се Движат заврши Крстарење додатоци.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување Водат заврши тркалаат Мебел заврши Филмска ролна Лента за пакување Канцеларија снабдување.Долу Се Измери Поширокото Core Водат Заврши .Палета заврши рашири филм Меѓународни патни essentials Лента тешки пакување лента за движење на домаќинството.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување резерви.Пакет Тип : 12 Ролни.Боја : Бриши/Транспарентен.Мерач Дебелина – 55 Колосек.Супериорен оптоварување Држи Сила.Заштита пакети од прашина и нечистотија.Економски поволно—пониски цени.Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува.Го заменува подебели филм за пониски трошоци по единица.Пред-прилог 5" Продолжен основни справи со секоја тркалаат.Супериорен водат издолжување—идеална за пакување неправилен облик предмети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мини-се Водат и се Држат Заврши 'Двигатели Посебни' Комунални 2 Пакување на Трајни ПВЦ Пластика Филм со Ротирачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини-се Водат и се Држат Заврши 'Двигатели Посебни' Комунални 2 Пакување на Трајни ПВЦ Пластика Филм со Ротирачки

Мини 2 Пакување од Водат Заврши со Ротирачки за Обновливи Рачки.За Секој Ден Употреба И Пакување се Движ

DEN 262.80
Индустриски Занимаваат Заврши (5IN X 1000FT)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Индустриски Занимаваат Заврши (5IN X 1000FT)

СИЛНА & ТРАЈНИ : Ние нудиме 1000 метри од издржлив, еластични тешки 80 мерач (20 Micron) рашири филм за сите ваши п

DEN 719.28