• Неодамнешно
5 x 1000FT 12 Ролни Палета Заврши Рашири Филм Намали Рака Заврши 1000' Peni Пакување Резерви се Водат заврши Водат заврши за Движејќи се Движат Материјали комплет Пакување з?

5 x 1000FT 12 Ролни Палета Заврши Рашири Филм Намали Рака Заврши 1000' Peni Пакување Резерви се Водат заврши

Buyers rating:
DEN 1096.80

Количина на стоки

е совршен за завиткување и занимаваат помали товари заедно хартија за Завиткување носителот на Пакување, материјали за движење домаќинство Рака заврши Јасно заврши Големи пластични базен Рашири филм Пакување, пластична заврши.Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат пакувањето на Производот Палета заврши рашири филм Држат филм Јасно пакување, Пластична заврши за мебел Пакување резерви се Водат машина.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.да punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети и звук додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Долу Тесен Колосек Плоскости Заврши : Е совршен за завиткување и занимаваат помали товари заедно.Овој тесен ширина рашири филм е идеален за движење и постојано чувари ценети предмети од остатоци.На една страна се држат, вашиот пакети не ќе се држи заедно во транзит.Да не зборуваме, ова транспарентен рашири филм не остава никакви остатоци по отстранување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат