• Неодамнешно
PSBM Мини Водат Заврши со Пластична Рачка, 864 Пак, 5 Инчен x 650 Метри, 100 Колосек, Јасно Пластика се Држат, Рака Намали Филм за Палети се Движат Пакување

PSBM Мини Водат Заврши со Пластична Рачка, 864 Пак, 5 Инчен x 650 Метри, 100 Колосек, Јасно Пластика се Држат,

Buyers rating:
DEN 542.40

Количина на стоки

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ - 100 мерач пакување материјал рашири филм е исклучително издржлив и ефективни.АВТО–МОНОТЕИЗАМ - Филм заврши држи до себе се понуди подобро се држат, што го прави сигурни да трае во текот на вашата пакување, се движат, транспорт и чување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Еден обновливи се справи прави занимаваат пакети полесно, побрзо и поефикасно отколку лента, twine, или ремени.ЗАЧУВУВАЊЕТО - се Држат пластични заврши штитови површината на сопственост(s) од прашина/дамки, гребнатини, scuffs, и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Совршени за безбедно обезбедување на сите предмети, како што се мебел, кутии, магацински залихи, па дури и боја-кодирање палети.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Отпорни на punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети, живи и здрави, додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Тесен Плоскости Заврши : Тесен плоскости заврши е одличен за заштита и занимаваат предмети.Совршен за мали производи и снопови, оваа заврши ќе обезбеди отпор против солзи и punctures и ги штити од мали штети и елементи како што се прав и на влага.Секој случај се доаѓа со обновливи пластична рачка што може лесно да бидат преместени од еден тркалаат на следната.Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Објектот Спецификации : ● Мерач Дебелина : 100 Колосек. ● 3" јадрото со дијаметар. ● Еден бесплатен пластична рачка по случај. ● Clear/Не-Транспарентно квалитет—уникатно крие пакет за детали. ● Тивка фрлија Филм. ● Ниска цена алтернатива на Лента, Twine и Здрав. ● Една страна се држат квалитет—чувари пратки од заклучување заедно за време на транзитот. ● Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува. ● Заштитни мерки пакети од прашина, нечистотија и влага во врска причини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат