• Неодамнешно
duri Rejuvacote 1 Оригинал Максимална Сила Помине Раст на Систем на База на Врвот Палто - 6 Pack - Третман, Ноктите Поправка

duri Rejuvacote 1 Оригинал Максимална Сила Помине Раст на Систем на База на Врвот Палто - 6 Pack - Третман,

Buyers rating:
DEN 1574.40

Количина на стоки

Природни Дополнување : Оваа формула е дизајнирана од страна на нашите во куќата хемичари да им помогне на клиентите со проблемот на нокти, канџи, кои не расте поради изложеност на надворешни елементи и ноктите погодени од acrylics и гелови.Предност : Оваа професионална база и горниот слој на ноктите раст систем е збогатен со хидролизираат глутен, протеин, хидролизирани соја протеини и калциум, со цел да се стимулира здрави нокти раст.Карактеристики : Создава заштитен слој над ноктите за побрзо да помине раст, работи на природни нокти, промовира поголема флексибилност, pliability и го стимулира помине раст.Забелешка : 1) Кога се употребува според насоки, Rejuvacote 1 промовира помине стврднување, се намалува ронливост, минимизира chipping и го спречува кршење.Драматично подобрување на 2 до 3 недели. 2) Заптивки во влага, колаген и масни киселини природно се произведува од страна на ноктите плоча.Како да го Користите : Rejuvacote 1 работи само како голема со или без лак.Ако се користи сам, ќе се применуваат 2 капути т и нека се исуши.Продолжи со примена како врвен палто за 7 дена и потоа отстранете ја со полски смена и да почне повторно.Со лак апликација, ќе се применуваат како база на грб, а веднаш по 2 капути на лак и да се продолжи со примена како врвен палто за 7 дена.Отстрани ги сите со лак смена и да почне повторно.Ќе видите резултати штом 2 недели на правилна примена.Бренд Име : duri Product Име : Rejuvacote 1 Помине Раст Основата и Врвот Грб System Rejuvacote 1 помине зајакнување на формула беше дизајниран од страна на нашите во куќата хемичари да им помогне на клиентите со проблемот на нокти, канџи, кои не расте поради изложеност на надворешни елементи, и ноктите погодени од acrylics и гелови.Овој професионален база и горниот слој на ноктите раст систем е збогатен со хидролизираат глутен, протеин, хидролизирани соја протеини, калциум, со цел да се стимулира здрави нокти раст.Промовира growth Super potent Calcium и хидролизирани протеини enriched Nail strengthening Prevents разделување и breaking Made во USAHow да се користи Rejuvacote за најдобри резултати : Rejuvacote 1 работи само како голема со или без лак.Ако се користи сам, ќе се применуваат 2 капути т и нека се исуши.Продолжи со примена како врвен палто за 7 дена и потоа отстранете ја со полски смена и да почне повторно.Со лак апликација, ќе се применуваат како база на грб, а веднаш по 2 капути на лак и да се продолжи со примена како врвен палто за 7 дена.Отстрани ги сите со лак смена и да почне повторно.Ќе видите резултати штом 2 недели на правилна примена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QTICA Природни Нокти Раст Stimulator (1/4 Унца)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QTICA Природни Нокти Раст Stimulator (1/4 Унца)

НАЈДОБАР ПРОИЗВОД : Долго, силна здрав изглед на природни нокти загарантирана со Qtica Ноктите Растат Stimulat

DEN 576.00
Cuccio Detoxsoak Педикир Третман 6.3 Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cuccio Detoxsoak Педикир Третман 6.3 Унца

Ја смирува и дестрес на вашите нозе.Содржи природни antioxidant својства.Тоа длабоко ја чисти и освежува кожа

DEN 261.60