• Неодамнешно
Квантна Складирање 1875-204YL Продавницата за Повеќе Челик Shelving Единица со 6 Полица Кутии, 18 D x 36 W x 75 H, Жолта

Квантна Складирање 1875-204YL Продавницата за Повеќе Челик Shelving Единица со 6 Полица Кутии, 18 D x 36 W x

Buyers rating:
DEN 2048.88

Количина на стоки

ЕКОНОМСКИ : Економски мали делови storage системи задржи делови лесно достапен.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Отворена хопер пред кантите со етикета област се обезбеди брз пристап до зачувани ставки.СИТЕ ВО ЕДНА ЕДИНИЦА : Сите во една единица е лесно да се чисти и нема да рѓа или ги кородираат.Доаѓа со 45 QSB204 Жолта кантите.ТЕШКИ : Тешки висок степен на shelving нуди 400 lb.капацитет на полица.ДИМЕНЗИИ : Shelving единица мерки 18" D x 36" W x 75" H; Секој бин мерки 17-7/8" x 6-5/8" x 6".На Квантната Storage Системи Продавницата за Повеќе Полица и Бин Единица е комплетен бин систем - 10 полица единица мерки 18" x 36" x 75" H со 45 QSB204 полица кутии, кој секоја мерка 17-7/8" x 6-5/8" x 6".Економски мали делови систем за складирање кои се задржи делови лесно достапни; отворен хопер пред кантите со етикета област се обезбеди брз пристап до зачувани ставки.На сите во една единица е лесно да се чисти и нема да рѓа или ги кородираат.Тешки висок степен на shelving нуди 400 lb.капацитет на полица и 36" широк shelving има мазна прав грб заврши.Квантна Storage Системи произведува чување на кутии и системи, и челик и жица shelving.Компанијата е со седиште во Мајами, FL.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BOIE САД Кука (Жолт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BOIE САД Кука (Жолт)

Нов начин да се откажам вашиот туш tools!.На Јадицата е супер издржлив и стапови лесно да вашиот туш ѕид, ба

DEN 239.76
Моќ-Тец - 91186 Flexi-Сечилото Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Моќ-Тец - 91186 Flexi-Сечилото Алатка

Прилагодливи датотека држачот за тело датотеки.Се наведнува bodyfiles да се вклопи конкавна рамна или конве

DEN 1589.04
KDDEON 4 Рициново Тркала,Тешки Ритам Тркала,U-Мило Песна Тркала,600kg Капацитет,за Превртена Песна,Возен Портата,Лизгачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KDDEON 4 Рициново Тркала,Тешки Ритам Тркала,U-Мило Песна Тркала,600kg Капацитет,за Превртена Песна,Возен Портата,Лизгачки

Моќен капацитет : Тешкидолжност ладно валани челик заграда донесе огромен оптоварување на вашиот проек

DEN 912.00