• Неодамнешно
Ресторан Essentials Епоксидна слој 74 пост со израмнување нога, доаѓа во 4 мислења

Ресторан Essentials Епоксидна слој 74 пост со израмнување нога, доаѓа во 4 мислења

Buyers rating:
DEN 6760.80

Количина на стоки

Тешки пост доаѓа со израмнување нога да помогне да се стабилизира и да се обезбеди солидна база на нерамна подови.Изградена на железо обложен со зелена епоксидна за заштита од влага, прашина, корозија и ' рѓа.ФАКУЛТАТИВНИОТ жица полиците и ракави клипови се продава одделно.NSF Уверение. 5 години ограничена гаранција. 4 од 74" зелени епоксидна заврши пост е изборен додаток за жица shelving.доаѓа со израмнување нога.факултативна жица полиците и ракави клипови се продава одделно.на тешки пост се изработени од зелен епоксидна обложени железо жица за издржливост и долговечност, преку создавање на поголем отпор против корозија.на епоксидни слој овозможува на железо пост да се користи во влажни средини, како што се комерцијална кујна прошетка во замрзнувач, винарска визба, за други комерцијални или станбени амбиент.пост се жлеб за да се овозможи лесно подесување со жица полиците.на тешки пост е nsf уверение.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WangQ Тркалање Јазот Решетката е Лесно да се Движите Тесен Дизајн е Лесно за Чување Бања и Кујна Полици се Погодни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WangQ Тркалање Јазот Решетката е Лесно да се Движите Тесен Дизајн е Лесно за Чување Бања и Кујна Полици се Погодни

Дупчиња дизајн : погодно за складирање, заштеда на простор, за ослободување до простор во вашиот дом, што

DEN 1053.60
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек 3 Ниво Дома Декор Отстранлив Зачин Спалната соба Дневна Соба и Бања Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек 3 Ниво Дома Декор Отстранлив Зачин Спалната соба Дневна Соба и Бања Канцеларија

★ нерѓосувачки челик заграда;Заоблени работ дизајн спречува од потенцијални повреди;Мрежа Кошница во �

DEN 1543.20
30 x 48 Хром Жица Полица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 x 48 Хром Жица Полица

Се прилагодите и да се создаде вашиот совршен единица.До 800 lb капацитет.Елегантни Хром Финиш.Полиците се

DEN 1607.76
Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Фиксна Бања Пешкир Носителот Бања Пешкир Бар Ѕид Монтирани Крпа Рек Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Фиксна Бања Пешкир Носителот Бања Пешкир Бар Ѕид Монтирани Крпа Рек Закачалка

Добра за чување на некои бања крпи или бања топки.Ѕидот монтирани, можат да бидат обесени на ѕидот.Прост�

DEN 820.80
Складирање Рек Антички Солидна Агол Полица Бранеа Бронза Кошница Керамички Складирање/Бања Полици Бања Прибор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Рек Антички Солидна Агол Полица Бранеа Бронза Кошница Керамички Складирање/Бања Полици Бања Прибор

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

DEN 1880.16