• Неодамнешно
Ресторан Essentials Епоксидна слој жица полици 14 x 48 со 4 поставување пластична чип, доаѓа во 2 полици

Ресторан Essentials Епоксидна слој жица полици 14 x 48 со 4 поставување пластична чип, доаѓа во 2 полици

Buyers rating:
DEN 10072.08

Количина на стоки

Жица полиците е изградена на тешки епоксидна обложени железо жица за издржливост и сила да се справи со секојдневните притисоци на тешки комерцијални или станбени кујна средини.На тешки жица shelving доаѓа со жица полиците и ракави клипови само.На тешки жица shelving изградба им овозможува на жица полиците да се одржи до 600 кг.ФАКУЛТАТИВНИОТ пост со израмнување нога доаѓа во различни големини 8"(Item# CMEC008), 33"(Item# CMEC034), 63"(Item# CMEC063), 74"(Item# CMEC072), и 86"(Item# CMEC086).NSF Уверение. 2 од 14" x 48" зелени епоксидна обложени железо жица shelving.тешки жица изградба им овозможува на секоја полица да се одржи до 600 кг.жица shelving се направени од епоксидни обложени железо жица за сила и долговечност, преку создавање на поголема отпорност на корозија.зелената епоксидна слој овозможува на полица dividers да се користи во влажни средини, како што се комерцијална кујна прошетка во замрзнувач, винарска визба, за други комерцијални или станбени амбиент.доаѓа со жица shelving со ракав клипови само.на тешки жица shelving единица е nsf уверение.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WangQ Тркалање Јазот Решетката е Лесно да се Движите Тесен Дизајн е Лесно за Чување Бања и Кујна Полици се Погодни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WangQ Тркалање Јазот Решетката е Лесно да се Движите Тесен Дизајн е Лесно за Чување Бања и Кујна Полици се Погодни

Дупчиња дизајн : погодно за складирање, заштеда на простор, за ослободување до простор во вашиот дом, што

DEN 1053.60
Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Фиксна Бања Пешкир Носителот Бања Пешкир Бар Ѕид Монтирани Крпа Рек Закачалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Рек Нерѓосувачки Челик Фиксна Бања Пешкир Носителот Бања Пешкир Бар Ѕид Монтирани Крпа Рек Закачалка

Добра за чување на некои бања крпи или бања топки.Ѕидот монтирани, можат да бидат обесени на ѕидот.Прост

DEN 2168.64
Складирање Рек Антички Солидна Агол Полица Бранеа Бронза Кошница Керамички Складирање/Бања Полици Бања Прибор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Рек Антички Солидна Агол Полица Бранеа Бронза Кошница Керамички Складирање/Бања Полици Бања Прибор

● Совршен за бесење кујна партали, бања крпи, ролна хартија, итн ● Направен од железен материјал, не е ле

DEN 1880.16
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек 3 Ниво Дома Декор Отстранлив Зачин Спалната соба Дневна Соба и Бања Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек 3 Ниво Дома Декор Отстранлив Зачин Спалната соба Дневна Соба и Бања Канцеларија

★ нерѓосувачки челик заграда;Заоблени работ дизајн спречува од потенцијални повреди;Мрежа Кошница во

DEN 1543.20
30 x 48 Хром Жица Полица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 x 48 Хром Жица Полица

Се прилагодите и да се создаде вашиот совршен единица.До 800 lb капацитет.Елегантни Хром Финиш.Полиците се

DEN 1607.76