• Неодамнешно
Gnome Божиќ Кујна Лен Пакет со Топла Влошки и Рерна Мит (5 предмети)

Gnome Божиќ Кујна Лен Пакет со Топла Влошки и Рерна Мит (5 предмети)

Buyers rating:
DEN 359.28

Количина на стоки

СИМПАТИЧНА GNOME ДИЗАЈН.Појавување на рерната мит, тенџере, се носители, и кујнски крпи.Quilted Рерна Мит и Топла Влошки, Машина перат.Сите се врзани заедно со сатен лента за брзо подарок.Мила Божиќ лен сет ќе донесе насмевка секој пат кога ќе ги користите.Микрофибер крпи се жедни и напорна работа.Појавување на рерната мит и топла влошки се quilted и отпорни на топлина за да се заштити вашите раце.Веќе врзани со лак, го прави брз подарок за пријатели и соработници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ноќта на вештерките Розова Черепот Цвет Роза Рерна Mitts и Тенџере Држачи за полнење за Кујнски Прибор и Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Розова Черепот Цвет Роза Рерна Mitts и Тенџере Држачи за полнење за Кујнски Прибор и Оркестарот

【Големина】2 Рерна Mitts11x7.2 Во(28x18.5cm), 2 Тенџере Носителите8x8 Во(20.5x20.5cm),екстрадолго големина и заштита на ва

DEN 551.76
Жолта Подморница Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жолта Подморница Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот

Топлинскоизолациски ракавици и тенџере влошки (четирипарче сет) се направени од полиестер материјал.Па

DEN 1312.80
Наочари Поп-артот Шема Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Наочари Поп-артот Шема Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот

Топлинскоизолациски ракавици и тенџере влошки (четирипарче сет) се направени од полиестер материјал.Па

DEN 1344.00
Bpaqwedfsd Отпорни На Топлина Ракавици Отпорни На Топлина Задебелување Готвење Алатки Микробранова Печка Ракавици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bpaqwedfsd Отпорни На Топлина Ракавици Отпорни На Топлина Задебелување Готвење Алатки Микробранова Печка Ракавици

Заштита на животната средина, сигурност и издржливост.Не е лесно да се падне, добра топлинска изолација

DEN 1272.00
Темно Змеј во Камен Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Змеј во Камен Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот

Топлинскоизолациски ракавици и тенџере влошки (четирипарче сет) се направени од полиестер материјал.Па

DEN 2328.00