• Неодамнешно
КООРДИНАТОР Пастирски Стил Печење Алатка висока Температура Ракавици Чист Памук Дебели Микробранова Печка Ракавици Изолирани Ракавици Рерна Ракавици Розева Роз?

КООРДИНАТОР Пастирски Стил Печење Алатка висока Температура Ракавици Чист Памук Дебели Микробранова Печка Ракавици

Buyers rating:
DEN 290.40

Количина на стоки

Носи топлина-изолирани и анти-топли ракавици кога го прави работа ефикасно ќе се спречи вашите раце од се изгорени од високите температури, дебел памук bottoms, топлинска изолација и пеглање, флексибилни и удобно.Различни бои, кука дизајн, може да биде суспендирана.Дебела и трајни, не е лесно да се навлажни со вода повеќе внимателен.Производот категорија : Изолација ракавици материјал : памук, лен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Темно Змеј во Камен Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Темно Змеј во Камен Рерна Mitts и Тенџере Носители 4-Парче Сет Изолација Ракавица Тенџере Мат за СКАРА Микробранова,Готвење,Печење,Бразилецот

Топлинскоизолациски ракавици и тенџере влошки (четирипарче сет) се направени од полиестер материјал.Па

DEN 2328.00
Ноќта на вештерките Розова Черепот Цвет Роза Рерна Mitts и Тенџере Држачи за полнење за Кујнски Прибор и Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Розова Черепот Цвет Роза Рерна Mitts и Тенџере Држачи за полнење за Кујнски Прибор и Оркестарот

【Големина】2 Рерна Mitts11x7.2 Во(28x18.5cm), 2 Тенџере Носителите8x8 Во(20.5x20.5cm),екстрадолго големина и заштита на ва

DEN 551.76