• Неодамнешно
HAPYLY Пакет од 5 Ресни Кабелот Natual Ресни Памук Кабелот DIY Занает Кабелот Гајтанот Twine Селски String Памук Јаже за Ѕид Виси,Растенијата Закачалки,Занаети,Плетење,Декорати?

HAPYLY Пакет од 5 Ресни Кабелот Natual Ресни Памук Кабелот DIY Занает Кабелот Гајтанот Twine Селски String Памук

Buyers rating:
DEN 1764.00

Количина на стоки

Уживајте во вашиот DIY време.Чисто природен памук јаже.Особено погоден за занаетчии и занаетите љубовник.Традиционалните занаети, мулти влакно сплетам, јасно жито.Одличен за градинарство, занаети, занимаваат, или на пакувањето.Одлична за правење на различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, сон catchers, Чешка свадба декорација и така натаму.Еден еко-пријателски избор за различни цели, вклучувајќи ги и накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација и така натаму.Име : 2mm 100yd(91m) Памук Извртени Кабелот Јаже Природна Боја Ресни String DIY Занает Спецификација Материјал : памук Боја : Портокал/Сина/Виолетова/Црно/Сино Езеро Дебелина : 2mm Должина : 100yd(91m) (приближно) Карактеристики : Памук, удобно Не е лесно да се слабее, Може да DIY, игра Широк спектар на употреба Издржливи и сигурни за користење на Апликацијата : Може да се користи во облека, DIY, индустриски,различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, итн.Пакетот вклучува : 5 x Ресни Јаже.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ресни Комплет, DIY Кактус Шема Ресни Колекции Ресни Ѕид Виси Комплет за Возрасни Жени Почетници Занает Ентузијасти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ресни Комплет, DIY Кактус Шема Ресни Колекции Ресни Ѕид Виси Комплет за Возрасни Жени Почетници Занает Ентузијасти

Diy Свој Ресни Ѕид Виси Комплет : со Користење на овој ресни полнење, а 20x32cm tapestry може да се исткаени да дод

DEN 575.76