• Неодамнешно
lindawang lin Смола Rhinestones 50000pcs 3мм Flatback Нормални Бои Круг Лепак На Дијаманти DIY Ноктите Уметност Резерви Случува (Боја : 10 Маслиново)

lindawang lin Смола Rhinestones 50000pcs 3мм Flatback Нормални Бои Круг Лепак На Дијаманти DIY Ноктите Уметност

Buyers rating:
DEN 705.60

Количина на стоки

Материјал : Смола.Големина : 3мм.Боја : многу бои.Количина : 50000pcs/пакет за 300g.Облик : Тркалезна Flatback.Смола Rhinestones 50000pcs 3мм Flatback Нормални Бои Круг Лепак На Дијаманти DIY Ноктите Уметност Supplies Material : Resin Size : 3mm Color : многу colors Quantity : 50000pcs/пакет за 300g Shape : Круг Flatback Type : Не амбуланта корегирање Лепак On Use : Brand New Помине декорација.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Чистење на површината на ноктите, четка база на полска, место на ноктите.Печат со јасна topcoat.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат