• Неодамнешно
10 Кеси DIY Шарм Проѕирна Боја Мешани Големина Камења Уметност Strass Симфонија Помине Rhinestones Аурора 3D Сирена

10 Кеси DIY Шарм Проѕирна Боја Мешани Големина Камења Уметност Strass Симфонија Помине Rhinestones Аурора 3D

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет. 3 D Помине Уметност Декорација Додатоци.Тип : 3 D DIY Мока Боја.Материјал : Метал Рамка.Боја : Бела/Жолта/Виолетова/Зелена/Сина. 100% сосема нов и висок quality Size : Мешани Големина SS6-SS203 D Помине Уметност Украси Accessories Color : Бела/Жолта/Виолетова/Зелена/Сина Тип : 3 D DIY Мока Color Design : Flatback Кристал Помине Gem Material : Метална Рамка Количина : 10 bags Package се вклучени : 10 Кеси Помине Кристали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кинески Сјајна Pendant Луксузни 2022 Година Нова Година Помине Уметност Помине Уметност Кристал DIY Помине Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кинески Сјајна Pendant Луксузни 2022 Година Нова Година Помине Уметност Помине Уметност Кристал DIY Помине Декорација

Тип : Нова Година Помине Уметност.Боја : Сребрена / Злато.Функција : Помине Уметност Украси.Големина : Как�

DEN 30.72