• Неодамнешно
RIUARA Унисекс Beanie Шапка Slouchy Beanie Капа Поврзана Капа за Мажи Жени Черепот Капа Рибар Beanie Шапка Симпатична Chemo Шапка Подарок

RIUARA Унисекс Beanie Шапка Slouchy Beanie Капа Поврзана Капа за Мажи Жени Черепот Капа Рибар Beanie Шапка Симпатична

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

100% Полиестер. ✔【Големина】Beanie шапка добра еластичност, растеглив да се вклопи во повеќето глава големини.Капа обемот : 20-23 инчи (53-137 cm).Тоа Snuggles Блиску Да Вашата Кожа И ја Зема Формата На Главата, Осигурувајќи Дека Тоа Не Е Премногу Тесна Или Широка, Ултра Удобно Лесни, Но Топло Во Исто Време. ✔【Применливи Прилики】 Beanie шапка е многу погодна за губење на косата или спиење за да се скрие косата или да ја заштити главата.Погодна за внатрешна и надворешна активности во пролет, лето, есен и зима, на шопинг, да си останат дома, водење, кампување, патување, риболов, пешачењето, излет или на патување. ✔【Најдобрите Подароци】Beanie Шапка Бидете Подготвени за Ништо, Оваа Пролет,Есен И Зима.Со Нашите Дневни Beanie,Ќе Биде Топло,Пријатно И Стилски.Најдобриот Подарок за Вашите Родители,Пријатели. ✔【Карактеристики на производот】 лесно да се носат, чисто и модерен капа тип, погоден за носене од страна на мажите и жените, универзал во сите сезони, лесно да се грижи, полни главата, не се лизга и навремено-отпорни, без намалување, нема боја исчезнува, без топка.Овој Класичен Рибар Beanie Одговара За Било Прилики.Beanie Шапка Е Направен Од Премиум 171% полиестер, меки и удобни ткаенина.Beanie slouchy шапка е многу погодна за губење на косата или спиење за да се скрие косата или да ја заштити главата.Погодна за внатрешна и надворешна активности и шопинг, да си останат дома, водење, кампување, патување, риболов, пешачењето, излет или на патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат