• Неодамнешно
Извезена Каубојска Шапка Капи за Мажи Аниме Капа за Бејзбол Капа Прилагодливи Гроздобер Мрежа Snapback Сонцето Капи

Извезена Каубојска Шапка Капи за Мажи Аниме Капа за Бејзбол Капа Прилагодливи Гроздобер Мрежа Snapback Сонцето

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Тока затворање. 100% Памук,Тока затворање.Црно безбол капа е изработена од мек памучен материјал,исклучителен квалитет,лесни, направи бејзбол капа повеќе одговара за глава, лесни, дише и удобно.Обични Бејзбол капа со тока дизајн, лесно да се прилагоди на главата големина, пријатна доволно длабоко за монтирање на покривање на сите глави само право,тато шапка,една големина одговара на повеќето-возрасни (adjuestable : 20~24in).Бејзбол капа дизајниран има заштита од сонце и ветер, practicability и естетика.во внатрешноста на шапка направени од памук пот бендови, воздушни дупки на врвот, која може ефикасно се апсорбираат потта и дише.Широко Применливи Повод : На унисекс дизајн го прави тоа одговара за мажите и жените за секојдневна, спортски риболов, патување, активности на отворено, излет и сл.одлична идеја за денот на мајката, таткото ден, birthday (роденден), Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.БЕЗЦЕННИТЕ ОСНОВИТЕ : Со супериорен ткаенина, иновативни големината, и уникатни бои, тоа е време да се рефил вашиот капи фиока со овие безценните основи.Изгледаат и се чувствуваат на памук ги задоволува современите performan.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат