• Неодамнешно
Чистење Робот Домаќинство Убедливо Робот Автоматски Интелигентни Чистење Робот Mopping Тенок, (Боја : Розова) (Боја : Розова) kshu (Боја : Розова) ZJ666 (Боја : Розова)

Чистење Робот Домаќинство Убедливо Робот Автоматски Интелигентни Чистење Робот Mopping Тенок, (Боја : Розова)

Buyers rating:
DEN 1000.80

Количина на стоки

1.Опремени со високи перформанси литиум-јон батерии лесно да се исчисти собата на 200 метри квадратни. 2.Тоа е многу тивок. 3.На времето функција, резервација на владата. 4.Автоматско враќање полнење. 5.За да се спречи судир, капка систем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат