• Неодамнешно
Ефективни АД-Роботски Правосмукалка Четка Облека Рамка Одговара за ECOVACS DEEBOT OZMO Тенок 10 Робот Правосмукалка Партали Делови (Боја : Сина, Сива)

Ефективни АД-Роботски Правосмукалка Четка Облека Рамка Одговара за ECOVACS DEEBOT OZMO Тенок 10 Робот Правосмукалка

Buyers rating:
DEN 709.44

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Издржливи и практичен за употреба.Искористени да се поправи четка крпа и помагање убедливо робот да се отстрани прашина.Одговара на моделот : за ECOVACS DEEBOT OZMO Тенок 10. Поддршка Dropshipping и Wholesaling.100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи и практичен за употреба.Искористени да се поправи четка крпа и помагање убедливо робот да се отстрани прашина.Одговара на моделот : за ECOVACS DEEBOT OZMO Тенок 10 Type : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : Четка Cloths Colour : blue+grey Material : ABSPackage Содржина : 1 * четка cloth1 * четка крпа frame Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ако имате било какви прашања во текот на шопинг процес, можете да испратите некоја e-mail за да комуницира со мене, јас ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат