• Неодамнешно
LCH Робот Правосмукалка, Супер-Тенок, 2200Pa Силна Вшмукување,2.4 Ghz Wi-Fi Поврзани,Компатибилни со Алекса,Тивко, Само-Полнење Роботски Правосмукалка, Чисти Тешко Подови да

LCH Робот Правосмукалка, Супер-Тенок, 2200Pa Силна Вшмукување,2.4 Ghz Wi-Fi Поврзани,Компатибилни со Алекса,Тивко,

Buyers rating:
DEN 4319.76

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【2200 Pa Вшмукување & Ултра-тенок】Опремени со 2200pa силна вшмукување, на Bagotte робот правосмукалка лесно може да си го цица до трошки и confetti прашина.Дизајниран со 2 странични четки, овој робот правосмукалка може да ви помогне да се чисти темелно и да се избегне затнување и косата tangles. 【Гласовна Контрола】авто правосмукалка робот е исто така компатибилна со тековната популарната глас асистенти, овозможувајќи им на корисниците да почне и да престане чистење како вашите гласовни команди.Роботи се заштеди време и енергија. 【Долго траење на Батеријата&Авто-полнење】Оваа автоматска правосмукалка робот има висок капацитет на батеријата од 3200m Ah и полнење база.Тоа би можело да континуирано да се работи за 150 минути за да се задоволат со чистење на потребите од дневната соба до соба.Кога батеријата е на ниско ниво(светлина се претвора во портокалова), тоа автоматски ќе се вратите на полнење база. 【3-Фаза за Чистење Моќ】Smart Вакуум Робот Почиста поддржува 3 чистење начини, вклучувајќи автоматско чистење, место за чистење, и работ чистење.Слободно да се префрлате помеѓу различните режими и енергетски нивоа, како сакате.Покрај тоа, кога е на тепих, таа автоматски ќе се зголеми вшмукување моќ за подобро чистење ефект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат