• Неодамнешно
FIVO Замена на Батеријата за ILIFE A4, A4S, A4S про, A6, A9 Робот Правосмукалка, 14.8 V 2600mAh

FIVO Замена на Батеријата за ILIFE A4, A4S, A4S про, A6, A9 Робот Правосмукалка, 14.8 V 2600mAh

Buyers rating:
DEN 600.00

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : .Професионални Батеријата за Управување со Систем (BMS) обезбедува повеќе права за над-бесплатно, над-испуштање, кратки-коло, во текот-напон, над-струја и во текот-топлина. 14.4 v 2600m Ah ист напон, капацитетот на батеријата и големина спореди со оригинална батерија.Замена на батеријата одговара за ILIFE A4, A4 S, A4 S про, A6, A9 робот правосмукалка.НЕ за V3s Про, V3, V3s, V5s Про, V5, V5s, V8 серија.Лесно да се инсталира, локалните по продажба тим гарантира 7/24 одговор на онлајн пораки, 12 месеци гаранција.Замена на батеријата одговара за ILIFE A4, A4 S, A4 S про, A6, A9 робот правосмукалка.НЕ за V3s Про, V3, V3s, V5s Про, V5, V5s, V8 серија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат