• Неодамнешно
JUSTYAOFENG Правосмукалка Почиста Главниот Четка Покрие Робот Правосмукалка Делови Погодни за Cobos Deebot M88 DM88 Правосмукалка Делови

JUSTYAOFENG Правосмукалка Почиста Главниот Четка Покрие Робот Правосмукалка Делови Погодни за Cobos Deebot M88

Buyers rating:
DEN 640.80

Количина на стоки

Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Чистење ефект е извонреден, и ефектот на висока ефикасност чистење е постигнато.Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и да се замени.Препорачливо е да го замени резервни делови на секои две до три месеци за да се задржи убедливо робот во своите најдобри перформанси.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Package Содржина : 1* Покрие Plate Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат