• Неодамнешно
JUSTYAOFENG Резервоарот за Вода ОДГОВАРА за Tefal ОДГОВАРА за RG6875 ОДГОВАРА за Робот Правосмукалка Замена на Делови апарати за Домаќинство Чистење Прибор ПОГОДНИ за Дома Ч?

JUSTYAOFENG Резервоарот за Вода ОДГОВАРА за Tefal ОДГОВАРА за RG6875 ОДГОВАРА за Робот Правосмукалка Замена

Buyers rating:
DEN 714.72

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Таписерии и деликатна, високо натпревар со опрема.Резервоарот со вода може да се реализира mopping подот, и да соработува со вакуум cleanerto се постигне подобро чистење ефект.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да се влезе во продавница да се купи*Боја : Како на Сликите Покажуваат Пакет Содржина : 1 * Вода Tank Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат