• Неодамнешно
JUSTYAOFENG SANQ 5Pcs Робот Правосмукалка Четка Крпа Одговара за Ecovacs Deebot OZMO 950 920 Робот Правосмукалка Делови Вакуум Делови (Боја : Сина)

JUSTYAOFENG SANQ 5Pcs Робот Правосмукалка Четка Крпа Одговара за Ecovacs Deebot OZMO 950 920 Робот Правосмукалка

Buyers rating:
DEN 1891.20

Количина на стоки

Направени од високо квалитетен материјал, се повеќе издржливи.Правосмукалка компонента тип : четка крпа.Компатибилен модел : објектот е погодна одговара за Cobos deebot ozmo 950 ozmo 920 робот правосмукалка.Препорачливо е да го замени резервни делови на секои две до три месеци за да се задржи убедливо робот во своите најдобри перформанси.боја : сина.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Package Содржина : 5*Четка cloth Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат