• Неодамнешно
JUSTYINUO Резервоарот за Вода ОДГОВАРА за Samsung VR05R5050WK ОДГОВАРА за Роботски Правосмукалка Делови Робот Правосмукалка Дел Домаќинство Sweeper Cleaning Tool Замена Вакуум Делови

JUSTYINUO Резервоарот за Вода ОДГОВАРА за Samsung VR05R5050WK ОДГОВАРА за Роботски Правосмукалка Делови Робот

Buyers rating:
DEN 717.60

Количина на стоки

Направени од високо квалитетни материјали, се повеќе издржливи. *100% сосема нов и висок квалитет. *Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба. *Парична казна изработка, повеќе здрав. *Замените стариот или оштетени делови.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да се влезе во продавница да се купи*Боја : Како Слики Show Package Содржина : 1*Резервоарот за Вода Забелешка : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат