• Неодамнешно
Yujin Робот eX500 Паметен Дом/Канцеларија со Правосмукалка и Подот Mopping Робот со Камера Признавање Визија Мапирање и Систем за Навигација, Полн

Yujin Робот eX500 Паметен Дом/Канцеларија со Правосмукалка и Подот Mopping Робот со Камера Признавање Визија

Buyers rating:
DEN 429.12

Количина на стоки

Микро-влакна Mopping Влошки.Увезени. 2 во 1 вакуум и mopping со Инфрацрвениот далечински. 15 сензор следи, камера Признавање визија мапирање и систем за навигација минимизира судир.Исклучително мирен и моќен. 58 DB ниво на бучава.V-тип Главниот четка shawl е дизајниран на начин кој Главната четка не се Испреплетени со влакна или остатоци и ја зголемува pick-up перформанси.Напредни навигациски : системот детектира амбиентниот средина 200 пати во секунда и не ригорозни 10, 800 пати во секунда движење анализа за супериорен чистење.На роботски правосмукалка за различни средини и површини.На e X500 роботски правосмукалка од yujin Робот е опремен за да се добие било каква работа.На e X500 правосмукалка е револуционерен вовед во одгледување областа на машинството со користење на интеграција на супериорна технологија, која смета дека на животната средина со тоа што не изоставување carbons и економски цени за секое домаќинство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат