• Неодамнешно
BOSSQI Убедливо Робот Прашина Кутија Cleaning Tool Одговара за Xiaomi Dreame L10 Про Монтажни Робот Правосмукалка Делови Додатоци Почиста Сет (Боја : Злато)

BOSSQI Убедливо Робот Прашина Кутија Cleaning Tool Одговара за Xiaomi Dreame L10 Про Монтажни Робот Правосмукалка

Buyers rating:
DEN 2241.60

Количина на стоки

Лесно да се инсталира и да го замени.Убава и напредни производи.Стабилни перформанси и висока сигурност.Направени од високо-квалитетни материјали, долгата употреба на времето.Професионална изработка, висока прецизност, издржливи.Прашина Кутија Cleaning Tool одговара за Xiaomi Dreame L10 Про Монтажни Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени од високо квалитетни материјали, повеќе durable Exquisite и деликатна, високо компатибилни со equipment Helps се исчисти со правосмукалка и го прави вашиот живот healthier Easy да се инсталира, така можете да продолжите со чистење штом possible Suitable модел : одговара за Xiaomi Dreame L10 pro Colour : Темно gray Material : plastic Package Содржина : 1 * Прашина Box Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Здраво, ние се обезбеди квалитет на производите, ако имате било какви идеи за производи или пакување, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга за задоволување на вашите потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат