• Неодамнешно
Правосмукалка Додатоци Компатибилен со ILife V55 Про Hepa Филтер Страна Четка Четка Крпа Цедилка Замена Smart Роботски Правосмукалка Резервни Делови Додатоци за Резервни

Правосмукалка Додатоци Компатибилен со ILife V55 Про Hepa Филтер Страна Четка Четка Крпа Цедилка Замена Smart

Buyers rating:
DEN 441.60

Количина на стоки

Тоа е најдобро за замена на резервни делови, на секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи на врв перформанси.Таписерии, компатибилни со опремата.Внимание : Поради фактот дека меѓународните пратки најчесто здроби производи, нашата страна четки се изработени од пластика и силикони, која caneasily се гмечи и деформирано во транзит.Не грижете се ако се случи ова,едноставно користете топла вода за да scald четка и тоа ќе се врати во нормала.Тоа нема да влијае на секојдневна употреба.Замените стариот или оштетени делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат