• Неодамнешно
SJJBHD Филтер Главниот Четка Одговара за Xiaomi Mijia STYJ02YM Одговара за Viomi V2 ПРО V-RVCLM21B Роботски Правосмукалка Додатоци

SJJBHD Филтер Главниот Четка Одговара за Xiaomi Mijia STYJ02YM Одговара за Viomi V2 ПРО V-RVCLM21B Роботски

Buyers rating:
DEN 711.36

Количина на стоки

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Често филтерот за да помогне да се направи затворен повеќе свеж воздух.Страна Четка : тоа ќе не гребење на подот и furniture Unique дизајн, лесно да се соберат на косата материјал, издржливи во употреба.Филтер помага во намалување на домаќинство мириси.Одржите вашиот дом чист со промена на филтри најчесто еднаш месечно или две, во зависност од вашите употреба.Боја : Портокал + Бела.Материјал : plastic Package Содржина : 1 * главни brush2 * HEPA filters2 * чистење tools Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат