• Неодамнешно
X-DREE DC 3-24V Жичен Индустриски Discontinuous Звук Електронски Ѕвончето Црна 3Pcs(DC 3-24 ν cableado, sonido discontinuo, индустриски, timbre electrónico, гора, 3 piezas

X-DREE DC 3-24V Жичен Индустриски Discontinuous Звук Електронски Ѕвончето Црна 3Pcs(DC 3-24 ν cableado, sonido

Buyers rating:
DEN 290.40

Количина на стоки

Име на производ : Електронски Ѕвончето, Звук-правење на Тип : Discontinuous Sound;Номинална Напон : DC 3-24 V.Телото Дијаметар : 40mm / 1.6";Висина : 16mm / 0.63".Монтажа Дупка Центар Растојание : 50mm/2";Жица Должина : 11cm / 4.3".Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Црвена,Црна(Материјал externo : plástico; Боја : Rojo, Негро.Тежина : 39g;Пакет Содржина : 3 x Electronic Buzzer(Peso : 39 g; Contenido del paquete : 3 x Electronic Buzzer.DC 3-24 V Жичен Индустриски Discontinuous Звук Електронски Ѕвончето Црна 3 Pcs Plastic домување, DC 3-24 V работен напон, 2 жици, погодно за жици.Еден совршен објект за индустриска употреба.Опис на Spanish DC 3-24 ν cableado, sonido discontinuo, индустриски, timbre electrónico, гора, 3 piezas Nombre del producto : Zumbador electrónico; Tipo де sonido : Discontinuous Sound; Voltaje номинална : DC 3-24 v Diámetro del cuerpo : 40 mm / 1.6' '; Altura : 16 mm / 0.63' 'Distancia centro al del orificio де montaje : 50 mm / 2' '; Longitud del кабел : 11 cm / 4,3' 'Материјал externo : plástico; Боја : Rojo, Negro Peso : 39 g; Contenido del paquete : 3 x Electronic Buzzer.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат